Programma

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieScheidsrechterVerzameltijdVervoer
dinsdag 11 december 2018
11/12 21:00Atlantis MW1Fiducia MW1De Phoenix, Mijdrecht 20:00
zaterdag 15 december 2018
15/12 15:55Fiducia 1ZKC '31 1Europahal, VleutenRutger Kuus14:55
15/12 14:40Fiducia 2ZKC '31 2Europahal, Vleuten 13:40
15/12 16:20MIA 5Fiducia 3De Bokkeduinen, Amersfoort 14:45
15/12 17:05Fiducia 4EKVA 4Europahal, Vleuten 16:20
15/12 14:10Synergo 9Fiducia 5Loevenhoutsedijk, UtrechtWillard van der Sar13:05
15/12 16:40DOC 3Fiducia 6Zandzee, Bussum 15:15
15/12 12:00Fiducia A1TOP / SolarCompleet A2Europahal, VleutenHarry Brack11:00
15/12 13:20Fiducia B1DOS Kampen / Veltman B1Europahal, VleutenJ. ter Veer - de Kok12:35
15/12 16:45Animo B2Fiducia B3De Randhorst, Geldermalsen 15:25Peek, Jacobse, van den Engel
15/12 15:00Korbis B2Fiducia B4De Mammoet, Gouda 13:50de Rooij, Eikelenboom, Halaoui
15/12 11:00Fiducia C1OVVO / De Kroon C1Europahal, VleutenC. Boere10:15
15/12 10:00Fiducia C3Synergo C3Europahal, VleutenThomas van Leeuwen09:15
15/12 11:00Sporting West D1Fiducia D1Inloophal, AmsterdamHenne Post09:35van Veen, Rotscheid, Visser
15/12 11:30Hemur Enge D2Fiducia D3Allemanswaard, AmerongenFons Gerritsma10:10Trommelen, Gerritsen
15/12 13:00Thor E1Fiducia E1De Kroon, Harmelen 12:20van Proosdij, Titaheluw
15/12 09:00Fiducia E2HKC E2Europahal, VleutenKelly Hart08:30
15/12 11:15RDZ E2Fiducia E3Dijnselburg, Zeist 10:20Rijnbergen, Vrolijk
woensdag 19 december 2018
19/12 20:30Fiducia MW1Koveni MW2Cultuurcampus, VleutenMichel van Dijk20:00
zaterdag 22 december 2018
22/12 13:00Fiducia 5KCD 2Europahal, VleutenJelle van Leeuwen12:15
22/12 14:10Fiducia 6ESDO 2Europahal, VleutenSabine Koers13:25
22/12 12:00Tweemaal Zes C3Fiducia C2De Vierstee, Maartensdijk 10:50Rietveld, Siebes, van der Steen
22/12 11:15De Vinken D1Fiducia D1De Boei, Vinkeveen 10:05de Rooij, van Maren
22/12 11:00Het Bosch D2Fiducia D3De Linde, Meerkerk 09:45Rietveld, Cazemier
zaterdag 5 januari 2019
05/01 16:10Tweemaal Zes B2Fiducia B3De Vierstee, Maartensdijk 15:00Optekamp, de Koning, Rebergen
donderdag 10 januari 2019
10/01 21:00Gemini MW1Fiducia MW1De Mammoet, Gouda 20:05
zaterdag 12 januari 2019
12/01 18:50Viking 1Fiducia 1Mariënhoeve West, Wijk bij Duurstede 17:15
12/01 17:35Viking 2Fiducia 2Mariënhoeve West, Wijk bij Duurstede 16:00
12/01 17:20Fiducia 3Woudenberg 3Europahal, Vleuten 16:20
12/01 16:10Fiducia 4Luno 3Europahal, Vleuten 15:25
12/01 15:00Fiducia 5Stip 2Europahal, VleutenFiducia 614:15
12/01 10:45DKV Victoria 5Fiducia 6Diemen, Diemen 09:30
12/01 14:50SDO / BlijWerkt A1Fiducia A1De Schulenburch, Kamerik 13:30Stob, Staats, Gerssen
12/01 12:20LDODK / Rinsma Fashion B1Fiducia B1Kortezwaag, Terwispel/Gorredijk 10:00Oostrom, van Aggelen, van Balkom
12/01 12:00Fiducia B2Oost-Arnhem B1Europahal, Vleuten 11:15
12/01 10:10HKC B2Fiducia B3Hoograven, Utrecht 09:05Salve, van Manen, Geraedts
12/01 14:00Fiducia B4Dalto / Klaverblad Verzekeringen B3Europahal, VleutenWil Houtzager13:15
12/01 10:40Vriendenschaar C1Fiducia C1Sporthoeve, Bodegraven 09:35Bakkenes, Brouwer, Dijkgraaf
12/01 13:00Fiducia C2OVVO / De Kroon C3Europahal, VleutenWillem Huibers12:15
12/01 11:50Midlandia C2Fiducia C3De Tol, Bunnik 10:40de Rooij, Rietveld, Muller
12/01 11:00Fiducia D1Blauw-Wit D1Europahal, VleutenSabina van Overbeek10:15
12/01 12:00VIKO D1Fiducia D2Helsdingen, VianenEke Janssen10:55Bak, Brandenburg, Bravenboer
12/01 10:00Fiducia D3Het Bosch D2Europahal, VleutenNiels Kromwijk09:15
12/01 10:15SGV E2Fiducia E1Interwey, Culemborg 09:15Schapendonk, Amghar
12/01 11:00VIKO E3Fiducia E2Helsdingen, VianenAnnelies Visser10:10Hindriks, Warris
12/01 10:00Fiducia E3Thor E2Europahal, VleutenEvy Lubach09:30
12/01 09:00Fiducia E4OVVO / De Kroon E6Europahal, VleutenAngelique van Veen-van den Berg08:30
12/01 09:00KCD F1Fiducia F1Steinheim, Doorn 07:55de Rooij, de Zwart
12/01 09:00Fiducia F2DOC F1Europahal, VleutenManon Leewis08:30
zaterdag 19 januari 2019
19/01 16:45Fiducia 1VZOD 1Europahal, Vleuten 15:45
19/01 15:30Fiducia 2VZOD 2Europahal, Vleuten 14:30
19/01 16:00DWS 3Fiducia 3Veluwehal, Barneveld 14:20
19/01 18:00SDO / BlijWerkt 4Fiducia 4De Schulenburch, Kamerik 16:55
19/01 14:15Hebbes 5Fiducia 5Olympos, Utrecht 13:10
19/01 13:10Fiducia B1AVO B1Europahal, Vleuten 12:25
19/01 13:00DOS-WK B1Fiducia B2Diekmanhal, Enschede 10:40van Veen, Oostveen, Kragten
19/01 12:00Fiducia B3ESDO B2Europahal, VleutenFeike Mijwaart11:15
19/01 14:30Fiducia C1Antilopen / Lancyr Deelen C1Europahal, Vleuten 13:45
19/01 13:00De Vinken C1Fiducia C2De Boei, Vinkeveen 11:50Lantinga, Schuitema, de Bie
19/01 14:15KVA D1Fiducia D1Nieuwe Bankrashal, Amstelveen 13:00Brouwer, Visser, Chotesing
19/01 11:00Fiducia D2Luno D1Europahal, VleutenMarijn Stob10:15
19/01 13:00Activitas D1Fiducia D3De Leesde, Kesteren 11:25de Rooij, Gerritsen
19/01 10:00Fiducia E1Tweemaal Zes E1Europahal, VleutenMarc Post09:30
19/01 10:00Fiducia E2Nova E1Europahal, VleutenEsther Staats09:30
19/01 09:00Fortissimo E4Fiducia E3De Oever, IJsselstein 08:15Broekhuijsen, Ziepzeerder
19/01 09:00SDO / BlijWerkt E2Fiducia E4De Schulenburch, Kamerik 08:10Zwaard, Nauta
19/01 09:00Fiducia F1Animo F1Europahal, VleutenJelle Mulder08:30
19/01 09:00SDO / BlijWerkt F1Fiducia F2De Schulenburch, Kamerik 08:10Peters, Looman
woensdag 23 januari 2019
23/01 20:00Thor MW1Fiducia MW1De Kroon, Harmelen 19:20
zaterdag 26 januari 2019
26/01 16:00Hellas '63 1Fiducia 1De Brake, Nunspeet 14:15
26/01 16:20MIA 4Fiducia 2De Bokkeduinen, Amersfoort 14:45
26/01 16:10Fiducia 4ZKC '31 3Europahal, Vleuten 15:25
26/01 15:00Fiducia 5Koveni 3Europahal, VleutenFiducia 614:15
26/01 14:30EKVA A1Fiducia A1Sporthal Fanny Blankers-Koen, Almere 12:45Petraeus, van Schaik, Adamse
26/01 16:30Wageningen B1Fiducia B1Het Binnenveld, Wageningen 15:00van Drogenbroek, Taheij, de Maa
26/01 11:00Fiducia B2Elburg B1Europahal, Vleuten 10:15
26/01 11:50Midlandia B1Fiducia B3De Tol, Bunnik 10:40van Wiggen, Jacobse, van den Engel
26/01 12:00Fiducia B4Thor B1Europahal, VleutenWil Houtzager11:15
26/01 12:00IJsselvogels C1Fiducia C1Zuidplas, Moordrecht 10:30Rotscheid, Brouwer, Vosjan
26/01 14:00Fiducia C2HKC C1Europahal, VleutenFroukje Seldenrijk13:15
26/01 12:30SGV C1Fiducia C3Interwey, Culemborg 11:15Morriën, Hagenaars, Vleerlaag
26/01 13:00Fiducia D1EKVA D1Europahal, VleutenAnouk van der Poel12:15
26/01 11:00Atlantis D1Fiducia D2De Phoenix, Mijdrecht 09:45Vrolijk, van Erven, Fijneman
26/01 10:00Fiducia D3HKC D2Europahal, VleutenFiducia Midweek09:15
26/01 13:30DOS E1Fiducia E1De Vierstee, Maartensdijk 12:35Schapendonk, van Proosdij
26/01 15:30Viking E1Fiducia E2Mariënhoeve West, Wijk bij Duurstede 14:25Dijkgraaf, Zwijgers
26/01 09:00Fiducia E3Synergo E3Europahal, VleutenRobert Kragten08:30
26/01 10:00Fiducia E4Tweemaal Zes E3Europahal, VleutenKoen Koppen09:30
26/01 09:00Synergo F1Fiducia F1Loevenhoutsedijk, UtrechtMara Schortinghuis08:10de Rooij, Werensteijn
26/01 10:00Fiducia F2Dalto / Klaverblad Verzekeringen F2Europahal, VleutenSandra van den Bosch09:30
woensdag 30 januari 2019
30/01 20:30Fiducia MW1OVVO / De Kroon MW2Cultuurcampus, VleutenFiducia 320:00
zaterdag 2 februari 2019
02/02 15:00DWS 1Fiducia 1Veluwehal, Barneveld 13:20
02/02 13:45DWS 2Fiducia 2Veluwehal, Barneveld 12:05
02/02 16:10Fiducia 3Wageningen 7Europahal, Vleuten 15:10
02/02 19:30Victum 3Fiducia 4Weteringhoek, Houten 18:25
02/02 15:00Fiducia 6KVA 7Europahal, VleutenMarek Snopko14:15
02/02 11:40KZ / Thermo4U A2Fiducia A1De Koog, Koog ad Zaan 09:55de Maa, Mulder, de Vaal
02/02 17:30Fiducia B1Unitas / Perspectief B1Europahal, Vleuten 16:45
02/02 14:00Fiducia B2Wageningen B2Europahal, Vleuten 13:15
02/02 13:00Fiducia B3Tweemaal Zes B2Europahal, VleutenYsbrand Mc Nelly12:15
02/02 15:40De Corvers B2Fiducia B4Kerkelanden, Hilversum 14:20
02/02 12:00MIA C1Fiducia C1De Bokkeduinen, Amersfoort 10:40Bakkenes, van Heerde, Dijkgraaf
02/02 12:00Fiducia C2Tweemaal Zes C3Europahal, VleutenEvertjan de Rooij11:15
02/02 11:00Fiducia C3Luno C1Europahal, VleutenSandra Hartsink10:15
02/02 15:40Swift D1Fiducia D1Oostenburg, Amsterdam 14:15
02/02 11:00Reflex D1Fiducia D3Snellerpoort, Woerden 10:00Rietveld, Trommelen
02/02 10:00Fiducia E1RDZ E1Europahal, VleutenMarc Post09:30
02/02 10:00Fiducia E2Synergo E2Europahal, VleutenFiducia A109:30
02/02 11:00Woudenberg E3Fiducia E3De Camp, Woudenberg 10:00
02/02 09:00ESDO E1Fiducia E4Sporthal, Kockengen 08:10van der Horst, de Rooij
02/02 09:00Fiducia F1RDZ F1Europahal, VleutenFiducia A108:30
02/02 12:00De Vinken F2Fiducia F2De Boei, Vinkeveen 11:05Dubbelman, Klasens
woensdag 6 februari 2019
06/02 20:45Sporting West / Amsterdam MW1Fiducia MW1Inloophal, Amsterdam 19:35
vrijdag 8 februari 2019
08/02 19:30Wageningen B2Fiducia B2Het Binnenveld, WageningenJoop Vree-van Straten18:00Mulder, van Veen, Oostveen
zaterdag 9 februari 2019
09/02 16:25Fiducia 1VIKO 1Europahal, Vleuten 15:25
09/02 15:10Fiducia 2VIKO 2Europahal, Vleuten 14:10
09/02 16:55DVO / Accountor 6Fiducia 3DVO-hal, Bennekom 15:10
09/02 14:00Fiducia 4HKC 4Europahal, Vleuten 13:15
09/02 14:50EKVA 6Fiducia 6Sporthal Fanny Blankers-Koen, Almere 13:20
09/02 17:35Fiducia A1OVVO / De Kroon A2Europahal, Vleuten 16:35
09/02 13:10DOS '46 B1Fiducia B1De Eendracht, Nijeveen 11:00Heller, Brouwer, van Wiggen
09/02 14:15Devinco B1Fiducia B2De Scheg, Deventer 12:20Mulder, Kamerbeek, Bak
09/02 10:00KCD B1Fiducia B3Steinheim, Doorn 08:40Optekamp, Peek, Geraedts
09/02 13:00Fiducia B4Reflex B1Europahal, VleutenJolijn Friele12:15
09/02 12:00Fiducia C1Korbis C1Europahal, Vleuten 11:15
09/02 13:00VIKO C1Fiducia C2Helsdingen, VianenBrenda Elbertse-Hegger11:55Sterk, Schuitema, Siebes
09/02 15:45OVVO / De Kroon C4Fiducia C3OVVO-hal, Maarssen 14:45Morriën, van Zuijlen, Muller
09/02 11:00Fiducia D1SDO / BlijWerkt D1Europahal, VleutenSven Teune10:15
09/02 15:20Koveni D1Fiducia D2‘t Veerhuis, Nieuwegein 14:15Kikkert, van Balkom, Brandenburg
09/02 09:00Fiducia D3SKV D2Europahal, VleutenAnoeska den Broeder08:15
09/02 11:00Huizen E1Fiducia E1De Meent, Huizen 09:50Takkebos, Titaheluw
09/02 10:00Fiducia E3OVVO / De Kroon E7Europahal, VleutenMyrthe van der Schrier09:30
09/02 10:00Fiducia E4EKVA E4Europahal, VleutenRyanne van Valkenburg09:30
09/02 11:10Nova F1Fiducia F1HF Witte Centrum, De BiltNici van der Werve10:15Werensteijn, de Zwart
woensdag 13 februari 2019
13/02 20:00Fiducia MW1Atlantis MW1Cultuurcampus, VleutenEvert-Jan Schinkel19:30
zaterdag 16 februari 2019
16/02 19:05Fiducia 1Exakwa 1Europahal, Vleuten 18:05
16/02 17:50Fiducia 2Exakwa 2Europahal, Vleuten 16:50
16/02 18:25Spirit 3Fiducia 3De Voorde, Voorthuizen 16:40
16/02 16:40Fiducia 4OVVO / De Kroon 4Europahal, Vleuten 15:55
16/02 20:30Victum 6Fiducia 5Weteringhoek, Houten 19:25
16/02 15:30Fiducia A1Groen Geel A2Europahal, Vleuten 14:30
16/02 14:10Fiducia B1De Meeuwen B1Europahal, Vleuten 13:25
16/02 11:00Tweemaal Zes B1Fiducia B2De Vierstee, Maartensdijk 09:50van Heerde, Oostveen, Kragten
16/02 13:00Fiducia C1Synergo C1Europahal, Vleuten 12:15
16/02 12:00Fiducia C3Koveni C1Europahal, VleutenAnnelies Stob11:15
16/02 16:20Blauw-Wit D1Fiducia D1Blauw-Wit hal, Amsterdam 14:55van Veen, van Maren, van Beuningen
16/02 11:00Fiducia D2Nova D1Europahal, VleutenMerel van Schaik10:15
16/02 10:00Fiducia E2Animo E1Europahal, VleutenMarleen Vos09:30
16/02 10:00SKF E6Fiducia E3SKF-hal, Veenendaal 08:55van der Stok, IJpma
16/02 10:00Fiducia E4DOS E3Europahal, VleutenMarleen van Laar09:30
16/02 12:30Tweemaal Zes F3Fiducia F1De Vierstee, Maartensdijk 11:35Werensteijn, van t Hoff
16/02 09:00Fiducia F2OVVO / De Kroon F2Europahal, VleutenKoen Koppen08:30
zaterdag 2 maart 2019
02/03 14:05Reflex 1Fiducia 6Snellerpoort, Woerden 13:05
02/03 13:10Fiducia B1Wageningen B1Europahal, Vleuten 12:25
02/03 12:00Fiducia B4Atlantis B2Europahal, VleutenJoost Dubbelman11:15
02/03 14:00Het Bosch C1Fiducia C2De Linde, Meerkerk 12:45
02/03 11:00Fiducia D2Synergo D2Europahal, VleutenEvertjan de Rooij10:15
02/03 10:00Fiducia E1Huizen E1Europahal, VleutenFiducia 609:30
02/03 09:00Fiducia E2VIKO E3Europahal, VleutenSanne Ietswaard08:30
02/03 10:00Fiducia F2Huizen F2Europahal, VleutenFiducia Midweek09:30
woensdag 6 maart 2019
06/03 21:00Koveni MW2Fiducia MW1‘t Veerhuis, Nieuwegein 20:10
zaterdag 9 maart 2019
09/03 18:40ZKC '31 1Fiducia 1De Tref, Zaandam 16:55
09/03 17:30ZKC '31 2Fiducia 2De Tref, Zaandam 15:45
09/03 13:00Fiducia 3MIA 5Europahal, Vleuten 12:00
09/03 14:25EKVA 4Fiducia 4Sporthal Fanny Blankers-Koen, Almere 12:55
09/03 15:20Fiducia 5Synergo 9Europahal, VleutenWillem Huibers14:35
09/03 14:10Fiducia 6DOC 3Europahal, VleutenFiducia Midweek13:25
09/03 16:35TOP / SolarCompleet A2Fiducia A1De Korf, Sassenheim 14:45Stob, Staats, Oostrom
09/03 15:40DOS Kampen / Veltman B1Fiducia B1De Reeve, Kampen 13:45Brouwer, Chotesing, van Balkom
09/03 12:00Fiducia B3Animo B2Europahal, VleutenRebecca Staats11:15
09/03 14:25OVVO / De Kroon C1Fiducia C1OVVO-hal, Maarssen 13:25Bakkenes, Gerritsen, Oostrom
09/03 12:00Synergo C3Fiducia C3Loevenhoutsedijk, UtrechtEric Grendel10:55Morriën, Hagenaars, Vleerlaag
09/03 11:00Fiducia D1Sporting West D1Europahal, VleutenFiducia 610:15
09/03 10:00Synergo D2Fiducia D2Loevenhoutsedijk, UtrechtPaula van Luijn08:55Kikkert, van Erven, Bravenboer
09/03 09:00Fiducia D3Hemur Enge D2Europahal, VleutenFiducia A108:15
09/03 10:00Fiducia E1Thor E1Europahal, VleutenFiducia 509:30
09/03 09:15HKC E2Fiducia E2Hoograven, Utrecht 08:25Amghar, Looman
09/03 10:00Fiducia E3RDZ E2Europahal, VleutenMarloes Adamse09:30
09/03 11:00Huizen F2Fiducia F2De Meent, Huizen 09:50Overbeek, Grootendorst
woensdag 13 maart 2019
13/03 20:00Woudenberg 3Fiducia 3De Camp, Woudenberg 18:30
13/03 20:00Fiducia MW1Gemini MW1Cultuurcampus, VleutenRemko van den Berg19:30
zaterdag 16 maart 2019
16/03 18:40Fiducia 1Viking 1Europahal, Vleuten 17:40
16/03 17:30Fiducia 2Viking 2Europahal, Vleuten 16:30
16/03 19:45Luno 3Fiducia 4De Vaart, LinschotenErik van Amerongen18:45
16/03 14:15Stip 2Fiducia 5De Schutskamp, Den Bosch 12:45
16/03 19:50Fiducia 6DKV Victoria 5Europahal, VleutenChris van Leeuwen19:05
16/03 16:20Fiducia A1SDO / BlijWerkt A1Europahal, Vleuten 15:20
16/03 15:00Fiducia B1LDODK / Rinsma Fashion B1Europahal, Vleuten 14:15
16/03 12:05Oost-Arnhem B1Fiducia B2De Laar West, Arnhem 10:20Mulder, van Veen, Kamerbeek
16/03 14:00Fiducia B3HKC B2Europahal, VleutenFiducia Midweek13:15
16/03 12:00Atlantis B2Fiducia B4De Phoenix, Mijdrecht 10:45van Bentum, de Rooij, Corsten
16/03 13:00Fiducia C1Vriendenschaar C1Europahal, Vleuten 12:15
16/03 18:00OVVO / De Kroon C3Fiducia C2OVVO-hal, Maarssen 17:00Lantinga, Rietveld, van der Steen
16/03 12:00Fiducia C3Midlandia C2Europahal, VleutenHanneke Gerritsen-Drost11:15
16/03 11:00Fiducia D2VIKO D1Europahal, VleutenMerel van Schaik10:15
16/03 13:00De Eemvogels D1Fiducia D3De Engh, SoestSara Dijkhuizen11:40Cazemier, Gerritsen
16/03 10:00Fiducia E1SGV E2Europahal, VleutenNiek Oostrom09:30
16/03 11:00Thor E2Fiducia E3De Kroon, Harmelen 10:20Rijnbergen, Vrolijk
16/03 09:00OVVO / De Kroon E6Fiducia E4OVVO-hal, Maarssen 08:15Brandenburg, Nauta
16/03 10:00Fiducia F1KCD F1Europahal, VleutenKoen Koppen09:30
16/03 09:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen F2Fiducia F2Hoenderdaal, Driebergen 08:05Looman, Klasens
zaterdag 23 maart 2019
23/03 17:25VZOD 1Fiducia 1Proosdijhal, Kudelstaart 15:40
23/03 16:10VZOD 2Fiducia 2Proosdijhal, Kudelstaart 14:25
23/03 15:00Fiducia 3DWS 3Europahal, Vleuten 14:00
23/03 16:10Fiducia 4SDO / BlijWerkt 4Europahal, Vleuten 15:25
23/03 17:20Fiducia 5Hebbes 5Europahal, VleutenFiducia 416:35
23/03 18:50ESDO 2Fiducia 6Sporthal, Kockengen 17:45
23/03 14:00Fiducia B2DOS-WK B1Europahal, Vleuten 13:15
23/03 12:00ESDO B2Fiducia B3Sporthal, Kockengen 10:55Peek, de Koning, van Manen
23/03 13:00Fiducia B4Korbis B2Europahal, VleutenFiducia 612:15
23/03 11:00Antilopen / Lancyr Deelen C1Fiducia C1Sportcentrum Buiningpark, Leusden 09:40Rotscheid, Brouwer, Vosjan
23/03 12:00Fiducia C2De Vinken C1Europahal, VleutenFiducia 511:15
23/03 11:00Fiducia D1KVA D1Europahal, VleutenNienke Ridder10:15
23/03 11:05Luno D1Fiducia D2De Vaart, LinschotenRosella Bakker10:05Bak, Vrolijk, Fijneman
23/03 10:00Fiducia D3Activitas D1Europahal, VleutenLars Albronda09:15
23/03 11:30Tweemaal Zes E1Fiducia E1De Vierstee, Maartensdijk 10:35Amghar, van Proosdij
23/03 11:10Nova E1Fiducia E2HF Witte Centrum, De BiltNici van der Werve10:15Hindriks, Warris
23/03 10:00Fiducia E3Fortissimo E4Europahal, VleutenMarc van Zwol09:30
23/03 09:00Fiducia E4SDO / BlijWerkt E2Europahal, VleutenFiducia Midweek08:30
23/03 10:15Animo F1Fiducia F1De Randhorst, Geldermalsen 09:10de Rooij, van t Hoff
23/03 09:00Fiducia F2SDO / BlijWerkt F1Europahal, VleutenFiducia Midweek08:30
woensdag 27 maart 2019
27/03 20:00Fiducia MW1Thor MW1Cultuurcampus, VleutenGerrit van der Stok19:30
zaterdag 30 maart 2019
30/03 17:25Fiducia 1Hellas '63 1Europahal, Vleuten 16:25
30/03 16:10Fiducia 2MIA 4Europahal, Vleuten 15:10
30/03 18:20ZKC '31 3Fiducia 4De Tref, Zaandam 16:50
30/03 17:45Koveni 3Fiducia 5‘t Veerhuis, Nieuwegein 16:40
30/03 15:00Fiducia A1EKVA A1Europahal, Vleuten 14:00
30/03 15:00Elburg B1Fiducia B2‘t Huiken, Elburg 13:10van Heerde, Bak, Kragten
30/03 14:00Fiducia B3Midlandia B1Europahal, VleutenFiducia 513:15
30/03 19:00Thor B1Fiducia B4De Kroon, Harmelen 18:05Eikelenboom, van Veen, Corsten
30/03 13:00Fiducia C1IJsselvogels C1Europahal, Vleuten 12:15
30/03 10:15HKC C1Fiducia C2Hoograven, Utrecht 09:10Sterk, Siebes, de Bie
30/03 12:00Fiducia C3SGV C1Europahal, VleutenFiducia 511:15
30/03 10:15EKVA D1Fiducia D1Sporthal Fanny Blankers-Koen, Almere 08:45van Veen, Rotscheid, de Rooij
30/03 11:00Fiducia D2Atlantis D1Europahal, VleutenAnoeska den Broeder10:15
30/03 09:15HKC D2Fiducia D3Hoograven, Utrecht 08:10de Rooij, Gerritsen
30/03 10:00Fiducia E1DOS E1Europahal, VleutenErik de Vrankrijker09:30
30/03 10:00Fiducia E2Viking E1Europahal, VleutenFiducia 609:30
30/03 09:00Synergo E3Fiducia E3Loevenhoutsedijk, UtrechtEllen Kremer08:10Broekhuijsen, Ziepzeerder
30/03 13:30Tweemaal Zes E3Fiducia E4De Vierstee, Maartensdijk 12:35Zwaard, Hetharie, Brandenburg
30/03 10:00Fiducia F1Synergo F1Europahal, VleutenFiducia 309:30
30/03 13:30DOC F1Fiducia F2Zandzee, Bussum 12:20Dubbelman, Peters