Senioren 7

Heren: Henk-Jan, Jan-Paul, Paul, Marco en Gerrit

Dames: Marian, Angelique, Nicolette, Astrid en Nienke

Breedtekorfbal Senioren poule 010

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijd
20/01 15:15Fiducia 7Badhoevedorp 3Europahal, Vleuten14:30
03/02 19:45Fiducia 7Vlug & Vaardig / KCN 2Europahal, Vleuten19:00
10/02 12:40KVA 7Fiducia 7Nieuwe Bankrashal, Amstelveen11:25
17/02 16:10Fiducia 7Atlantis 3Europahal, Vleuten15:25
10/03 12:00De Vinken 3Fiducia 7De Boei, Vinkeveen10:50
TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
Breedtekorfbal Senioren poule 010
1Fiducia 776011224
2Atlantis 375111129
3De Vinken 375021011
4Badhoevedorp 3630360
5SDO / BlijWerkt 572145-11
6Vlug & Vaardig / KCN 272054-7
7KVA 770070-46
ThuisploegUitploegUitslag
week 2 : van dinsdag 9 januari 2018 t/m maandag 15 januari 2018
De Vinken 3Vlug & Vaardig / KCN 217 - 13
KVA 7Atlantis 313 - 14
SDO / BlijWerkt 5Fiducia 712 - 23
week 1 : van dinsdag 2 januari 2018 t/m maandag 8 januari 2018
Badhoevedorp 3Atlantis 311 - 17
Fiducia 7De Vinken 317 - 15
week 51 : van dinsdag 19 december 2017 t/m maandag 25 december 2017
SDO / BlijWerkt 5Vlug & Vaardig / KCN 29 - 15
Fiducia 7KVA 719 - 7
week 50 : van dinsdag 12 december 2017 t/m maandag 18 december 2017
De Vinken 3Badhoevedorp 312 - 10
KVA 7SDO / BlijWerkt 58 - 18
Atlantis 3Fiducia 721 - 12
week 49 : van dinsdag 5 december 2017 t/m maandag 11 december 2017
Badhoevedorp 3Vlug & Vaardig / KCN 212 - 9
SDO / BlijWerkt 5Atlantis 316 - 16
week 48 : van dinsdag 28 november 2017 t/m maandag 4 december 2017
KVA 7De Vinken 39 - 15
SDO / BlijWerkt 5Badhoevedorp 311 - 15
Vlug & Vaardig / KCN 2Fiducia 715 - 18
week 47 : van dinsdag 21 november 2017 t/m maandag 27 november 2017
Atlantis 3Vlug & Vaardig / KCN 212 - 7
De Vinken 3SDO / BlijWerkt 59 - 11
Badhoevedorp 3KVA 714 - 10
week 46 : van dinsdag 14 november 2017 t/m maandag 20 november 2017
KVA 7Vlug & Vaardig / KCN 216 - 19
De Vinken 3Atlantis 311 - 9
Badhoevedorp 3Fiducia 711 - 14
week 45 : van dinsdag 7 november 2017 t/m maandag 13 november 2017
Vlug & Vaardig / KCN 2De Vinken 38 - 9
Fiducia 7SDO / BlijWerkt 516 - 14
Atlantis 3KVA 720 - 10