Senioren 7

Heren: Henk-Jan, Jan-Paul, Paul, Marco en Gerrit

Dames: Marian, Angelique, Nicolette, Astrid en Nienke

Breedtekorfbal Senioren poule 010

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijd
02/12 17:30Vlug & Vaardig / KCN 2Fiducia 7De Weeren, Amsterdam16:05
16/12 16:25Atlantis 3Fiducia 7De Phoenix, Mijdrecht15:10
23/12 13:15Fiducia 7KVA 7Europahal, Vleuten12:30
06/01 16:45Fiducia 7De Vinken 3Europahal, Vleuten16:00
13/01 12:00SDO / BlijWerkt 5Fiducia 7De Schulenburch, Kamerik10:55
20/01 15:15Fiducia 7Badhoevedorp 3Europahal, Vleuten14:30
03/02 19:45Fiducia 7Vlug & Vaardig / KCN 2Europahal, Vleuten19:00
10/02 12:40KVA 7Fiducia 7Nieuwe Bankrashal, Amstelveen11:25
17/02 16:10Fiducia 7Atlantis 3Europahal, Vleuten15:25
10/03 12:00De Vinken 3Fiducia 7De Boei, Vinkeveen10:50
TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
Breedtekorfbal Senioren poule 010
1Fiducia 7220045
2De Vinken 3220043
3Atlantis 3210128
4Vlug & Vaardig / KCN 2210122
5SDO / BlijWerkt 510010-2
6Badhoevedorp 310010-3
7KVA 720020-13
ThuisploegUitploegUitslag
week 46 : van dinsdag 14 november 2017 t/m maandag 20 november 2017
KVA 7Vlug & Vaardig / KCN 216 - 19
De Vinken 3Atlantis 311 - 9
Badhoevedorp 3Fiducia 711 - 14
week 45 : van dinsdag 7 november 2017 t/m maandag 13 november 2017
Vlug & Vaardig / KCN 2De Vinken 38 - 9
Fiducia 7SDO / BlijWerkt 516 - 14
Atlantis 3KVA 720 - 10