Senioren 6

Heren: Elroy, Robert, Marco (zaal), Evert-Jan, Leon, Niels, Wessel
Dames: Anoeska, Suzette, Ineke, Nicolette, Marian (zaal)

Coach:

Trainingstijden zaal
TeamDagVan - TotZaal
Trainingstijden veld
 MaandagDinsdagWoensdagZaterdag
Geen actueel programma gevonden.
PositieTeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
Breedtekorfbal Senioren poule 074 (voorjaar)
1Victum / War Child 575111111
2Atlantis 464201022
3Synergo 10640286
4Hebbes 46312711
5Fiducia 6620441
6Koveni 562044-24
7Huizen 370070-27
ThuisploegUitploegUitslag
week 22 : van dinsdag 29 mei 2018 t/m maandag 4 juni 2018
Atlantis 4Synergo 1017 - 15
Hebbes 4Huizen 315 - 9
Victum / War Child 5Koveni 520 - 10
week 21 : van dinsdag 22 mei 2018 t/m maandag 28 mei 2018
Koveni 5Hebbes 49 - 8
Huizen 3Koveni 5 -
Huizen 3Victum / War Child 57 - 8
Fiducia 6Atlantis 44 - 7
week 19 : van dinsdag 8 mei 2018 t/m maandag 14 mei 2018
Victum / War Child 5Huizen 38 - 7
Hebbes 4Atlantis 47 - 7
Synergo 10Koveni 515 - 11
Victum / War Child 5Fiducia 615 - 12
week 17 : van dinsdag 24 april 2018 t/m maandag 30 april 2018
Huizen 3Synergo 1014 - 15
Atlantis 4Victum / War Child 512 - 12
Fiducia 6Koveni 517 - 11
week 16 : van dinsdag 17 april 2018 t/m maandag 23 april 2018
Synergo 10Hebbes 411 - 8
Koveni 5Atlantis 46 - 13
Huizen 3Fiducia 68 - 14
week 15 : van dinsdag 10 april 2018 t/m maandag 16 april 2018
Victum / War Child 5Synergo 1015 - 14
Atlantis 4Huizen 319 - 9
Fiducia 6Hebbes 49 - 13
week 13 : van dinsdag 27 maart 2018 t/m maandag 2 april 2018
Koveni 5Huizen 310 - 8
Hebbes 4Victum / War Child 517 - 12
week 12 : van dinsdag 20 maart 2018 t/m maandag 26 maart 2018
Synergo 10Fiducia 612 - 11
week 42 : van dinsdag 17 oktober 2017 t/m maandag 23 oktober 2017
TOP / SolarCompleet 10ESDO 49 - 19
Tempo 6De Meervogels 713 - 5
week 41 : van dinsdag 10 oktober 2017 t/m maandag 16 oktober 2017
Tempo 6TOP / SolarCompleet 1019 - 6
De Meervogels 7Reflex 27 - 7
Tempo 6Reflex 211 - 5
ESDO 4Fiducia 617 - 5
week 40 : van dinsdag 3 oktober 2017 t/m maandag 9 oktober 2017
Reflex 2ESDO 44 - 12
Fiducia 6De Meervogels 79 - 3
Atlantis 4Tempo 611 - 9
week 39 : van dinsdag 26 september 2017 t/m maandag 2 oktober 2017
Atlantis 4Reflex 26 - 14
De Meervogels 7ESDO 46 - 17
TOP / SolarCompleet 10Atlantis 413 - 12
week 38 : van dinsdag 19 september 2017 t/m maandag 25 september 2017
Reflex 2TOP / SolarCompleet 1010 - 12
ESDO 4Atlantis 415 - 6
Fiducia 6Tempo 613 - 14
week 37 : van dinsdag 12 september 2017 t/m maandag 18 september 2017
TOP / SolarCompleet 10Fiducia 614 - 6
week 36 : van dinsdag 5 september 2017 t/m maandag 11 september 2017
De Meervogels 7TOP / SolarCompleet 1012 - 7
Fiducia 6Atlantis 49 - 5
ESDO 4Tempo 611 - 7
week 35 : van dinsdag 29 augustus 2017 t/m maandag 4 september 2017
Reflex 2Fiducia 614 - 12
Atlantis 4De Meervogels 727 - 8