Senioren 2

Heren: Chris, Jesper, Thomas, Jelle
Dames: Melissa, Annelies, Rebecca, Sanne, Ilse, Romy

Coach: Gert-Jan

Trainingstijden zaal
TeamDagVan - TotZaal
Trainingstijden veld
 MaandagWoensdagZaterdag
Senioren 220.30 - 22.00 (1b)20.15 - 21.45 (2b)

KNKV Reserve 2e klasse J

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijd
20/10 14:00Fiducia 2Sporting Trigon 2Fletiomare Oost , 13:00
27/10 12:30Fiducia 2Refleks 2Fletiomare Oost , 11:30
03/11 14:00Fiducia 2Triaz 2Fletiomare Oost , 13:00
TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
KNKV Reserve 2e klasse J
1SDO / BlijWerkt 3641197
2Refleks 25401815
3Sporting Trigon 26321818
4Roda 26312712
5EKVA 26303610
6Fiducia 252034-1
7Triaz 241032-10
8BEP 360060-51
ThuisploegUitploegUitslag
week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
SDO / BlijWerkt 3Fiducia 213 - 9
Roda 2EKVA 213 - 15
Sporting Trigon 2BEP 321 - 8
week 40 : van dinsdag 2 oktober 2018 t/m maandag 8 oktober 2018
EKVA 2Triaz 221 - 14
Sporting Trigon 2Refleks 216 - 19
BEP 3Fiducia 212 - 21
Roda 2SDO / BlijWerkt 313 - 9
week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018
Fiducia 2EKVA 216 - 12
Refleks 2Roda 214 - 12
SDO / BlijWerkt 3Sporting Trigon 214 - 14
Triaz 2BEP 315 - 13
week 38 : van dinsdag 18 september 2018 t/m maandag 24 september 2018
Roda 2Fiducia 215 - 10
Triaz 2Sporting Trigon 213 - 15
EKVA 2SDO / BlijWerkt 310 - 11
Refleks 2BEP 316 - 8
week 37 : van dinsdag 11 september 2018 t/m maandag 17 september 2018
Sporting Trigon 2Roda 218 - 18
SDO / BlijWerkt 3Refleks 214 - 11
BEP 3EKVA 26 - 18
week 36 : van dinsdag 4 september 2018 t/m maandag 10 september 2018
Refleks 2Fiducia 212 - 7
EKVA 2Sporting Trigon 29 - 15
Roda 2BEP 316 - 9
Triaz 2SDO / BlijWerkt 313 - 16