Senioren 2

Heren:
Dames:

Coach: Gert-Jan

Trainingstijden zaal
TeamDagVan - TotZaal
Trainingstijden veld
 MaandagDinsdagWoensdagZaterdag
Geen actueel programma gevonden.
PositieTeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
KNKV Reserve 2e klasse J
1Rapid 21412022453
2Velocitas 2148151755
3Fiducia 214806163
4Korbis 214707149
4Reeuwijk 214707147
5Vriendenschaar 21462612-13
6Tempo 41451811-27
7HKC 21410132-87
ThuisploegUitploegUitslag
week 22 : van dinsdag 29 mei 2018 t/m maandag 4 juni 2018
Rapid 2HKC 219 - 11
Vriendenschaar 2Reeuwijk 215 - 12
Korbis 2Fiducia 220 - 19
Tempo 4Velocitas 215 - 19
week 21 : van dinsdag 22 mei 2018 t/m maandag 28 mei 2018
HKC 2Vriendenschaar 217 - 18
Velocitas 2Korbis 215 - 10
Fiducia 2Tempo 414 - 24
Reeuwijk 2Rapid 215 - 17
week 19 : van dinsdag 8 mei 2018 t/m maandag 14 mei 2018
HKC 2Reeuwijk 213 - 20
Vriendenschaar 2Fiducia 216 - 18
Rapid 2Velocitas 215 - 14
Tempo 4Korbis 214 - 19
week 18 : van dinsdag 1 mei 2018 t/m maandag 7 mei 2018
Tempo 4Rapid 221 - 16
week 17 : van dinsdag 24 april 2018 t/m maandag 30 april 2018
Vriendenschaar 2Velocitas 214 - 13
Fiducia 2HKC 214 - 12
Korbis 2Reeuwijk 214 - 13
week 16 : van dinsdag 17 april 2018 t/m maandag 23 april 2018
Korbis 2Vriendenschaar 215 - 17
Velocitas 2Reeuwijk 215 - 9
Fiducia 2Rapid 216 - 22
Tempo 4HKC 218 - 12
week 15 : van dinsdag 10 april 2018 t/m maandag 16 april 2018
Rapid 2Korbis 218 - 19
HKC 2Velocitas 217 - 26
Reeuwijk 2Fiducia 220 - 15
Vriendenschaar 2Tempo 422 - 22
week 13 : van dinsdag 27 maart 2018 t/m maandag 2 april 2018
Velocitas 2Fiducia 211 - 16
Rapid 2Vriendenschaar 216 - 12
HKC 2Korbis 215 - 17
Reeuwijk 2Tempo 417 - 19
week 41 : van dinsdag 10 oktober 2017 t/m maandag 16 oktober 2017
Reeuwijk 2Vriendenschaar 211 - 9
Fiducia 2Korbis 215 - 14
HKC 2Rapid 212 - 16
Velocitas 2Tempo 427 - 11
week 40 : van dinsdag 3 oktober 2017 t/m maandag 9 oktober 2017
Vriendenschaar 2HKC 213 - 7
Korbis 2Velocitas 215 - 20
Rapid 2Reeuwijk 215 - 6
Tempo 4Fiducia 210 - 18
week 39 : van dinsdag 26 september 2017 t/m maandag 2 oktober 2017
Reeuwijk 2HKC 222 - 8
Velocitas 2Rapid 216 - 17
Fiducia 2Vriendenschaar 221 - 13
Korbis 2Tempo 421 - 10
week 38 : van dinsdag 19 september 2017 t/m maandag 25 september 2017
Reeuwijk 2Velocitas 219 - 21
Rapid 2Fiducia 219 - 13
Vriendenschaar 2Korbis 215 - 13
HKC 2Tempo 416 - 11
week 37 : van dinsdag 12 september 2017 t/m maandag 18 september 2017
Fiducia 2Reeuwijk 222 - 24
Korbis 2Rapid 27 - 13
Velocitas 2HKC 227 - 9
Tempo 4Vriendenschaar 218 - 14
week 36 : van dinsdag 5 september 2017 t/m maandag 11 september 2017
Reeuwijk 2Korbis 213 - 12
Velocitas 2Vriendenschaar 217 - 17
HKC 2Fiducia 29 - 14
Rapid 2Tempo 419 - 15
week 35 : van dinsdag 29 augustus 2017 t/m maandag 4 september 2017
Fiducia 2Velocitas 223 - 21
Korbis 2HKC 221 - 11
Vriendenschaar 2Rapid 213 - 21
Tempo 4Reeuwijk 218 - 19