Senioren 1

Heren:
Dames:

Coach: Serge

Trainingstijden zaal
TeamDagVan - TotZaal
Trainingstijden veld
 MaandagDinsdagWoensdagZaterdag
Geen actueel programma gevonden.
PositieTeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
KNKV 2e klasse F
1Korbis 11411032278
2Rapid 11410132169
3Reeuwijk 1149141971
4Fiducia 114806169
4Viking 114806169
5Vriendenschaar 11450910-16
6Fortissimo 11430116-79
7HKC 11410132-141
ThuisploegUitploegUitslag
week 22 : van dinsdag 29 mei 2018 t/m maandag 4 juni 2018
Vriendenschaar 1Reeuwijk 114 - 19
Viking 1Fortissimo 118 - 10
Rapid 1HKC 128 - 14
Korbis 1Fiducia 120 - 22
week 21 : van dinsdag 22 mei 2018 t/m maandag 28 mei 2018
Fiducia 1Viking 19 - 11
Fortissimo 1Korbis 122 - 20
HKC 1Vriendenschaar 114 - 17
Reeuwijk 1Rapid 117 - 17
week 19 : van dinsdag 8 mei 2018 t/m maandag 14 mei 2018
Rapid 1Fortissimo 123 - 10
Vriendenschaar 1Fiducia 114 - 19
HKC 1Reeuwijk 113 - 25
Viking 1Korbis 112 - 15
Korbis 1Reeuwijk 114 - 18
week 17 : van dinsdag 24 april 2018 t/m maandag 30 april 2018
Viking 1Rapid 115 - 14
Fiducia 1HKC 123 - 14
Vriendenschaar 1Fortissimo 123 - 10
week 16 : van dinsdag 17 april 2018 t/m maandag 23 april 2018
Korbis 1Vriendenschaar 117 - 11
Viking 1HKC 121 - 12
Fortissimo 1Reeuwijk 117 - 19
Fiducia 1Rapid 115 - 21
week 15 : van dinsdag 10 april 2018 t/m maandag 16 april 2018
Rapid 1Korbis 116 - 17
Vriendenschaar 1Viking 113 - 16
HKC 1Fortissimo 119 - 17
Reeuwijk 1Fiducia 123 - 13
week 13 : van dinsdag 27 maart 2018 t/m maandag 2 april 2018
Reeuwijk 1Viking 114 - 9
HKC 1Korbis 114 - 31
Rapid 1Vriendenschaar 118 - 17
Fortissimo 1Fiducia 120 - 21
week 41 : van dinsdag 10 oktober 2017 t/m maandag 16 oktober 2017
Reeuwijk 1Vriendenschaar 125 - 14
HKC 1Rapid 114 - 22
Fortissimo 1Viking 113 - 19
Fiducia 1Korbis 110 - 19
week 40 : van dinsdag 3 oktober 2017 t/m maandag 9 oktober 2017
Vriendenschaar 1HKC 123 - 14
Viking 1Fiducia 112 - 17
Rapid 1Reeuwijk 118 - 16
Korbis 1Fortissimo 126 - 12
week 39 : van dinsdag 26 september 2017 t/m maandag 2 oktober 2017
Reeuwijk 1HKC 129 - 7
Fortissimo 1Rapid 111 - 19
Korbis 1Viking 123 - 18
Fiducia 1Vriendenschaar 119 - 21
week 38 : van dinsdag 19 september 2017 t/m maandag 25 september 2017
Reeuwijk 1Fortissimo 122 - 23
Vriendenschaar 1Korbis 114 - 22
Rapid 1Fiducia 126 - 15
HKC 1Viking 115 - 19
week 37 : van dinsdag 12 september 2017 t/m maandag 18 september 2017
Korbis 1Rapid 120 - 18
Fortissimo 1HKC 119 - 13
Fiducia 1Reeuwijk 116 - 14
Viking 1Vriendenschaar 119 - 18
week 36 : van dinsdag 5 september 2017 t/m maandag 11 september 2017
Fortissimo 1Vriendenschaar 114 - 20
Reeuwijk 1Korbis 116 - 17
Rapid 1Viking 116 - 15
HKC 1Fiducia 111 - 21
week 35 : van dinsdag 29 augustus 2017 t/m maandag 4 september 2017
Korbis 1HKC 127 - 7
Fiducia 1Fortissimo 127 - 12
Vriendenschaar 1Rapid 114 - 23
Viking 1Reeuwijk 113 - 19