Midweek

Heren: Paul, Wil, Jurgen, Rick
Dames: Manon, Sandra, Rianne

Midweek poule 012

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijd
13/12 20:00Thor MW1Fiducia MW1De Kroon, Harmelen19:20
27/12 20:30Fiducia MW1Korbis MW1Cultuurcampus, Vleuten20:00
10/01 20:30Fiducia MW1Reeuwijk MW1Cultuurcampus, Vleuten20:00
17/01 20:30Fiducia MW1OVVO / De Kroon MW1Cultuurcampus, Vleuten20:00
25/01 21:00Gemini MW1Fiducia MW1De Mammoet, Gouda20:05
30/01 21:30Korbis MW1Fiducia MW1De Dreef, Waddinxveen20:35
13/02 19:45Twist MW1Fiducia MW1Vlaardingenhal, Vlaardingen18:35
21/02 20:30Fiducia MW1Thor MW1Cultuurcampus, Vleuten20:00
14/03 20:00Reeuwijk MW1Fiducia MW1De Meerkoet, Reeuwijk19:10
21/03 20:30Fiducia MW1Twist MW1Cultuurcampus, Vleuten20:00
PositieTeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
Midweek poule 012
1Twist MW1211036
2Korbis MW1211034
3OVVO / De Kroon MW1110022
4Fiducia MW12101210
5Thor MW1210120
6Gemini MW121012-8
7Reeuwijk MW130030-14
ThuisploegUitploegUitslag
week 47 : van dinsdag 21 november 2017 t/m maandag 27 november 2017
Reeuwijk MW1Twist MW110 - 16
week 46 : van dinsdag 14 november 2017 t/m maandag 20 november 2017
Fiducia MW1Gemini MW119 - 7
Thor MW1Reeuwijk MW112 - 8
Korbis MW1Twist MW19 - 9
week 45 : van dinsdag 7 november 2017 t/m maandag 13 november 2017
Gemini MW1Thor MW113 - 9
OVVO / De Kroon MW1Fiducia MW115 - 13
Reeuwijk MW1Korbis MW113 - 17