C4

Dames: Luna, Mirte, Kinda, Aleyna, Ashley, Emma, Pien
Trainer/Coach: Evertjan en Mariska

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 066

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijdVervoer
25/11 13:00Fiducia C4Telstar C2Europahal, Vleuten12:15
02/12 10:00MIA C4Fiducia C4De Bokkeduinen, Amersfoort08:40Scholte, van Veen, Bayirkan
09/12 12:00Fiducia C4Synergo C4Europahal, Vleuten11:15
16/12 14:00RDZ C2Fiducia C4Dijnselburg, Zeist12:50Halaoui, van Veen, Vleerlaag
06/01 11:00Fiducia C4SKF C5Europahal, Vleuten10:15
13/01 11:00Fiducia C4De Corvers C1Europahal, Vleuten10:15
20/01 12:00Synergo C4Fiducia C4De Dreef, Utrecht10:55
03/02 13:00Fiducia C4MIA C4Europahal, Vleuten12:15
17/02 12:00Fiducia C4RDZ C2Europahal, Vleuten11:15
24/02 12:00Telstar C2Fiducia C4De Slag, Hoevelaken10:40
03/03 14:10SKF C5Fiducia C4SKF-hal, Veenendaal12:50
PositieTeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 066
1De Corvers C1110025
2RDZ C2110023
3Synergo C4210121
4Telstar C2210120
5SKF C521012-2
6MIA C410010-2
7Fiducia C410010-5
ThuisploegUitploegUitslag
week 46 : van dinsdag 14 november 2017 t/m maandag 20 november 2017
RDZ C2Synergo C410 - 7
Telstar C2SKF C59 - 5
week 45 : van dinsdag 7 november 2017 t/m maandag 13 november 2017
Synergo C4Telstar C28 - 4
De Corvers C1Fiducia C48 - 3
MIA C4SKF C51 - 3