Fiducia C3

 

Heren: Thijs, Mats, Pepijn
Dames: Ashley, Luna, Mirte, Imke, Jeanne, Cadey

Trainer/Coach: Ivo Stob (trainer), Sven Teune (trainer), Sandra Hartsink (coach)

Trainingstijden zaal
TeamDagVan - TotZaal
Trainingstijden veld
 MaandagWoensdagZaterdag
C319.00 - 20.00 (3a)

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 047

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijdVervoer
15/12 10:00Fiducia C3Synergo C3Europahal , 09:15
12/01 11:50Midlandia C2Fiducia C3De Tol , 10:40de Rooij, Rietveld, Muller
26/01 12:30SGV C1Fiducia C3Interwey , 11:15Morriën, Hagenaars, Vleerlaag
02/02 11:00Fiducia C3Luno C1Europahal , 10:15
09/02 15:45OVVO / De Kroon C4Fiducia C3OVVO-hal , 14:45Morriën, van Zuijlen, Muller
16/02 12:00Fiducia C3Koveni C1Europahal , 11:15
09/03 12:00Synergo C3Fiducia C3Loevenhoutsedijk , 10:55Morriën, Hagenaars, Vleerlaag
16/03 12:00Fiducia C3Midlandia C2Europahal , 11:15
30/03 12:00Fiducia C3SGV C1Europahal , 11:15
TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 047
1Koveni C13210522
2Luno C13210517
3OVVO / De Kroon C43201416
4SGV C1211035
5Synergo C320111-8
6Midlandia C220020-15
7Fiducia C330030-37
ThuisploegUitploegUitslag
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
Midlandia C2SGV C16 - 11
Koveni C1Fiducia C312 - 0
Luno C1OVVO / De Kroon C43 - 1
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
Synergo C3Luno C15 - 5
Koveni C1Midlandia C214 - 4
Fiducia C3OVVO / De Kroon C42 - 12
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
SGV C1Koveni C17 - 7
OVVO / De Kroon C4Synergo C313 - 5
Luno C1Fiducia C315 - 0