C3

Heren: Thijs, Melle, Tom, Thijs
Dames: Jasmijn, Franka, Sharon, Rachel
Trainer/Coach: Sanne, Rebecca en Annick

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 040

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijdVervoer
25/11 12:10Victum / War Child C2Fiducia C3Weteringhoek, Houten11:05Kamerbeek, van Bentum, Out
02/12 12:00Fiducia C3KCD C1Europahal, Vleuten11:15
09/12 10:00Thor C1Fiducia C3De Kroon, Harmelen09:05Rebergen, Rietveld, de Rooij
16/12 13:00Fiducia C3Viking C1Europahal, Vleuten12:15
06/01 10:15HKC C3Fiducia C3Hoograven, Utrecht09:10Bak, van Bentum, Jacobse
27/01 11:00Fiducia C3Victum / War Child C2Europahal, Vleuten10:15
03/02 12:05KCD C1Fiducia C3Steinheim, Doorn10:45
10/02 13:00Fiducia C3Thor C1Europahal, Vleuten12:15
17/02 15:15Viking C1Fiducia C3Mariënhoeve West, Wijk bij Duurstede13:55
24/02 10:00MIA C3Fiducia C3De Bokkeduinen, Amersfoort08:40
10/03 12:00Fiducia C3MIA C3Europahal, Vleuten11:15
PositieTeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 040
1KCD C1220047
2Victum / War Child C2110027
3Fiducia C3110024
4Thor C1210124
5MIA C321012-1
6Viking C120020-10
7HKC C320020-11
ThuisploegUitploegUitslag
week 46 : van dinsdag 14 november 2017 t/m maandag 20 november 2017
MIA C3Viking C18 - 3
Thor C1KCD C16 - 7
HKC C3Victum / War Child C23 - 10
week 45 : van dinsdag 7 november 2017 t/m maandag 13 november 2017
Viking C1Thor C13 - 8
Fiducia C3HKC C35 - 1
KCD C1MIA C311 - 5