Fiducia C1

 

Heren: Floris, Tom, Stijn, Nigel, Martijn
Dames: Bente, Myla, Dian, Anika

Trainer/Coach: Ruut-Jan Bakkenes, Kjeld Vosjan

Trainingstijden zaal
TeamDagVan - TotZaal
Trainingstijden veld
 MaandagWoensdagZaterdag
C119.00 - 20.00 (2b)19.30 - 20.30 (1a)

C-aspiranten 1e klasse C

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijdVervoer
15/12 11:00Fiducia C1OVVO / De Kroon C1Europahal , 10:15
12/01 10:40Vriendenschaar C1Fiducia C1Sporthoeve , 09:35Bakkenes, Brouwer, Dijkgraaf
19/01 14:30Fiducia C1Antilopen / Lancyr Deelen C1Europahal , 13:45
26/01 12:00IJsselvogels C1Fiducia C1Zuidplas , 10:30Rotscheid, Brouwer, Vosjan
02/02 12:00MIA C1Fiducia C1De Bokkeduinen , 10:40Bakkenes, van Heerde, Dijkgraaf
09/02 12:00Fiducia C1Korbis C1Europahal , 11:15
16/02 13:00Fiducia C1Synergo C1Europahal , 12:15
09/03 14:25OVVO / De Kroon C1Fiducia C1OVVO-hal , 13:25Bakkenes, Gerritsen, Oostrom
16/03 13:00Fiducia C1Vriendenschaar C1Europahal , 12:15
23/03 11:00Antilopen / Lancyr Deelen C1Fiducia C1Sportcentrum Buiningpark , 09:40Rotscheid, Brouwer, Vosjan
30/03 13:00Fiducia C1IJsselvogels C1Europahal , 12:15
TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
C-aspiranten 1e klasse C
1IJsselvogels C1330069
2Korbis C13210511
3MIA C13201414
4OVVO / De Kroon C13201412
5Synergo C131113-1
6Antilopen / Lancyr Deelen C131022-6
7Vriendenschaar C130030-18
8Fiducia C130030-21
ThuisploegUitploegUitslag
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
OVVO / De Kroon C1Antilopen / Lancyr Deelen C114 - 5
MIA C1IJsselvogels C17 - 8
Synergo C1Fiducia C112 - 5
Vriendenschaar C1Korbis C13 - 7
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
IJsselvogels C1Antilopen / Lancyr Deelen C110 - 5
MIA C1Synergo C113 - 5
Korbis C1Fiducia C112 - 5
Vriendenschaar C1OVVO / De Kroon C13 - 9
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
Synergo C1Korbis C114 - 14
OVVO / De Kroon C1IJsselvogels C17 - 10
Fiducia C1MIA C14 - 11
Antilopen / Lancyr Deelen C1Vriendenschaar C113 - 5