Fiducia B4

Heren: Tom, Melle, Samuel
Dames: Kinda, Emma, Pien, Julia

Trainer/Coach: Ivo Stob (trainer)

Trainingstijden zaal
TeamDagVan - TotZaal
Trainingstijden veld
 MaandagWoensdagZaterdag
B419.15 - 20.15 (3b)

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 054

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijdVervoer
26/01 12:00Fiducia B4Thor B1Europahal, Vleuten11:15
02/02 15:40De Corvers B2Fiducia B4Kerkelanden, Hilversum14:20
09/02 13:00Fiducia B4Reflex B1Europahal, Vleuten12:15
02/03 12:00Fiducia B4Atlantis B2Europahal, Vleuten11:15
16/03 12:00Atlantis B2Fiducia B4De Phoenix, Mijdrecht10:45van Bentum, de Rooij, Corsten
23/03 13:00Fiducia B4Korbis B2Europahal, Vleuten12:15
30/03 19:00Thor B1Fiducia B4De Kroon, Harmelen18:05Eikelenboom, van Veen, Corsten
TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 054
1Fiducia B45401817
2Korbis B243016-1
3Thor B1522166
4Atlantis B253026-3
5Reflex B162135-7
6Dalto / Klaverblad Verzekeringen B351042-3
7De Corvers B240131-9
ThuisploegUitploegUitslag
week 1 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
Reflex B1Thor B15 - 5
De Corvers B2Korbis B26 - 7
Fiducia B4Dalto / Klaverblad Verzekeringen B36 - 5
week 0 : van dinsdag 1 januari 2019 t/m maandag 7 januari 2019
Dalto / Klaverblad Verzekeringen B3Thor B17 - 8
Reflex B1Atlantis B26 - 10
week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018
Reflex B1Dalto / Klaverblad Verzekeringen B37 - 8
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
Thor B1Atlantis B216 - 6
Reflex B1De Corvers B26 - 4
Korbis B2Fiducia B42 - 13
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
De Corvers B2Thor B14 - 4
Atlantis B2Reflex B110 - 4
Dalto / Klaverblad Verzekeringen B3Fiducia B45 - 6
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
Thor B1Korbis B20 - 5
Atlantis B2Dalto / Klaverblad Verzekeringen B310 - 9
Reflex B1Fiducia B46 - 4
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
Korbis B2Atlantis B27 - 3
Fiducia B4De Corvers B28 - 2