B2

Heren: Noah, Rens, Jonas, Kevin, Edwin
Dames: Lisa, Marloes, Marijn, Romy
Trainer/Coach: Ivo en David

Trainingstijden

TeamDagVan - TotZaal
B2Maandag18:30 - 19:30Europahal
B2Woensdag19:00 - 20:00Schakelzaal

B-aspiranten 2e klasse D

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijdVervoer
24/02 18:00Wolderwijd B1Fiducia B2De Horst, Zeewolde16:30Mulder, Adamse, Kamerbeek
PositieTeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
B-aspiranten 2e klasse D
1EKVA B1119021855
2Exakwa B1116231422
3Wolderwijd B110613134
4Tweemaal Zes B1115241219
5KVA B1115151110
6OVVO / De Kroon B2113177-38
7Fiducia B21101101-72
ThuisploegUitploegUitslag
week 7 : van dinsdag 13 februari 2018 t/m maandag 19 februari 2018
Tweemaal Zes B1KVA B17 - 5
EKVA B1Exakwa B111 - 16
Fiducia B2Wolderwijd B111 - 18
week 6 : van dinsdag 6 februari 2018 t/m maandag 12 februari 2018
Wolderwijd B1Tweemaal Zes B115 - 16
Exakwa B1OVVO / De Kroon B213 - 12
KVA B1Fiducia B211 - 8
week 5 : van dinsdag 30 januari 2018 t/m maandag 5 februari 2018
Exakwa B1Wolderwijd B111 - 10
KVA B1OVVO / De Kroon B214 - 8
EKVA B1Fiducia B216 - 5
week 4 : van dinsdag 23 januari 2018 t/m maandag 29 januari 2018
Wolderwijd B1EKVA B110 - 9
OVVO / De Kroon B2Tweemaal Zes B18 - 6
Fiducia B2Exakwa B19 - 14
EKVA B1OVVO / De Kroon B211 - 8
week 3 : van dinsdag 16 januari 2018 t/m maandag 22 januari 2018
Tweemaal Zes B1EKVA B19 - 11
KVA B1Exakwa B111 - 10
OVVO / De Kroon B2Fiducia B27 - 7
week 2 : van dinsdag 9 januari 2018 t/m maandag 15 januari 2018
Wolderwijd B1KVA B120 - 17
Fiducia B2Tweemaal Zes B13 - 13
week 1 : van dinsdag 2 januari 2018 t/m maandag 8 januari 2018
EKVA B1KVA B112 - 7
Tweemaal Zes B1Exakwa B111 - 11
OVVO / De Kroon B2Wolderwijd B19 - 12
week 50 : van dinsdag 12 december 2017 t/m maandag 18 december 2017
Exakwa B1EKVA B19 - 13
KVA B1Tweemaal Zes B111 - 11
week 49 : van dinsdag 5 december 2017 t/m maandag 11 december 2017
OVVO / De Kroon B2Exakwa B15 - 15
Tweemaal Zes B1Wolderwijd B111 - 12
Fiducia B2KVA B17 - 16
week 48 : van dinsdag 28 november 2017 t/m maandag 4 december 2017
Wolderwijd B1Exakwa B112 - 12
OVVO / De Kroon B2KVA B111 - 9
Fiducia B2EKVA B18 - 14
week 47 : van dinsdag 21 november 2017 t/m maandag 27 november 2017
EKVA B1Wolderwijd B120 - 9
Exakwa B1Fiducia B213 - 3
Tweemaal Zes B1OVVO / De Kroon B212 - 2
week 46 : van dinsdag 14 november 2017 t/m maandag 20 november 2017
Exakwa B1KVA B17 - 12
EKVA B1Tweemaal Zes B112 - 7
Fiducia B2OVVO / De Kroon B29 - 14
week 45 : van dinsdag 7 november 2017 t/m maandag 13 november 2017
KVA B1Wolderwijd B111 - 13
OVVO / De Kroon B2EKVA B13 - 17
Tweemaal Zes B1Fiducia B211 - 5