Fiducia B2

Heren: Rens, Jonas, Kevin, Jelle
Dames: Eva, Romy, Marijn, Sharon

Trainer/Coach: Jesper Heller, Annelies Stob

Trainingstijden zaal
TeamDagVan - TotZaal
Trainingstijden veld
 MaandagWoensdagZaterdag
B219.15 - 20.15 (3a)19.00 - 20.00 (2b)

B-aspiranten 2e klasse B

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijdVervoer
12/01 12:00Fiducia B2Oost-Arnhem B1Europahal , 11:15
19/01 13:00DOS-WK B1Fiducia B2Diekmanhal , 10:40van Veen, Oostveen, Kragten
26/01 11:00Fiducia B2Elburg B1Europahal , 10:15
02/02 14:00Fiducia B2Wageningen B2Europahal , 13:15
08/02 19:30Wageningen B2Fiducia B2Het Binnenveld , 18:00Mulder, van Veen, Oostveen
09/02 14:15Devinco B1Fiducia B2De Scheg , 12:20Mulder, Kamerbeek, Bak
16/02 11:00Tweemaal Zes B1Fiducia B2De Vierstee , 09:50van Heerde, Oostveen, Kragten
16/03 12:05Oost-Arnhem B1Fiducia B2De Laar West , 10:20Mulder, van Veen, Kamerbeek
23/03 14:00Fiducia B2DOS-WK B1Europahal , 13:15
30/03 15:00Elburg B1Fiducia B2‘t Huiken , 13:10van Heerde, Bak, Kragten
TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
B-aspiranten 2e klasse B
1Oost-Arnhem B13300632
2Elburg B132014-11
3Devinco B1210121
4Fiducia B221012-8
5Tweemaal Zes B1310224
6Wageningen B210010-3
7DOS-WK B120020-15
ThuisploegUitploegUitslag
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
Elburg B1Oost-Arnhem B15 - 18
Devinco B1Wageningen B211 - 8
Fiducia B2Tweemaal Zes B15 - 15
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
DOS-WK B1Elburg B14 - 5
Tweemaal Zes B1Oost-Arnhem B17 - 12
Fiducia B2Devinco B113 - 11
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
Elburg B1Tweemaal Zes B111 - 10
Oost-Arnhem B1DOS-WK B122 - 8