B2

Heren: Noah, Rens, Jonas, Kevin, Edwin
Dames: Lisa, Marloes, Marijn, Romy
Trainer/Coach: Ivo en David

B-aspiranten 2e klasse D

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijdVervoer
25/11 15:00Exakwa B1Fiducia B2De Koploper, Lelystad13:15van Heerde, Taheij, Adamse
02/12 14:00Fiducia B2EKVA B1Europahal, Vleuten13:15
09/12 13:00Fiducia B2KVA B1Europahal, Vleuten12:15
16/12 14:55Wolderwijd B1Fiducia B2De Horst, Zeewolde13:25Mulder, Adamse, Kamerbeek
13/01 13:00Fiducia B2Tweemaal Zes B1Europahal, Vleuten12:15
20/01 10:00OVVO / De Kroon B2Fiducia B2OVVO-hal, Maarssen09:00
27/01 13:00Fiducia B2Exakwa B1Europahal, Vleuten12:15
03/02 11:20EKVA B1Fiducia B2Sporthal Fanny Blankers-Koen, Almere09:50
10/02 11:40KVA B1Fiducia B2Nieuwe Bankrashal, Amstelveen10:25
17/02 14:00Fiducia B2Wolderwijd B1Europahal, Vleuten13:15
PositieTeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
B-aspiranten 2e klasse D
1EKVA B12200419
2Wolderwijd B1110022
3KVA B1210123
4Tweemaal Zes B1210121
5OVVO / De Kroon B221012-9
6Exakwa B110010-5
7Fiducia B220020-11
ThuisploegUitploegUitslag
week 46 : van dinsdag 14 november 2017 t/m maandag 20 november 2017
Exakwa B1KVA B17 - 12
EKVA B1Tweemaal Zes B112 - 7
Fiducia B2OVVO / De Kroon B29 - 14
week 45 : van dinsdag 7 november 2017 t/m maandag 13 november 2017
KVA B1Wolderwijd B111 - 13
OVVO / De Kroon B2EKVA B13 - 17
Tweemaal Zes B1Fiducia B211 - 5