Fiducia A1

Heren: Noah, Jorrit, Jelle, Niek, Bas, Marijn
Dames: Marloes, Nienke van S. , Esther, Nienke de V.

Coach: Marleen / Judy

Trainingstijden zaal
TeamDagVan - TotZaal
Trainingstijden veld
 MaandagWoensdagZaterdag
A119.30 - 20.30 (1a)19.00 - 20.00 (2a)

A-junioren 1e klasse D

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijdVervoer
29/09 12:30Fiducia A1ZKV A2Fletiomare Oost , 11:30
06/10 11:20Groen Geel A2Fiducia A1Trickelsoord , 09:25de Maa, Stob, Staats
13/10 11:00SDO / BlijWerkt A1Fiducia A1Mijzijde , 09:40van Schaik, Adamse, Gerssen
20/10 11:00Fiducia A1Tempo A2Fletiomare Oost , 10:00
27/10 11:00Fiducia A1ZKC '31 A1Fletiomare Oost , 10:00
TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
A-junioren 1e klasse D
1ZKC '31 A1321059
2Fortissimo A13201411
3KVA A13201410
4Groen Geel A2320143
5Fiducia A131113-5
6ZKV A231022-4
7Tempo A231022-9
8SDO / BlijWerkt A130030-15
ThuisploegUitploegUitslag
week 38 : van dinsdag 18 september 2018 t/m maandag 24 september 2018
ZKV A2SDO / BlijWerkt A114 - 13
KVA A1Fiducia A115 - 7
ZKC '31 A1Groen Geel A217 - 14
week 37 : van dinsdag 11 september 2018 t/m maandag 17 september 2018
SDO / BlijWerkt A1ZKC '31 A112 - 18
Fiducia A1Fortissimo A112 - 9
Tempo A2KVA A112 - 16
Groen Geel A2ZKV A212 - 8
week 36 : van dinsdag 4 september 2018 t/m maandag 10 september 2018
Fortissimo A1SDO / BlijWerkt A114 - 6
ZKC '31 A1Fiducia A17 - 7
KVA A1Groen Geel A213 - 15
ZKV A2Tempo A215 - 16