Te fluiten wedstrijden

Hieronder is per thuiswedstrijd te zien welk team/speler/scheidsrechter is toegewezen aan de wedstrijd. Voor de teams die in de wedstrijdsport spelen zal vanuit de KNKV een scheidsrechter worden toegewezen. Dus staat er een team dan graag een naam doorgeven aan de scheidsrechters@fiducia.nu.

ook op de programma pagina is het zichtbaar welk team of persoon er is toegewezen aan een wedstrijd.

Scheidsrechters
zaterdag 15 december 2018
09:00Fiducia E2Kelly Hart
10:00Fiducia C3Thomas van Leeuwen
14:40Fiducia 2
17:05Fiducia 4
woensdag 19 december 2018
20:30Fiducia MW1Michel van Dijk
zaterdag 22 december 2018
13:00Fiducia 5Jelle van Leeuwen
14:10Fiducia 6Sabine Koers
zaterdag 12 januari 2019
09:00Fiducia E4Angelique van Veen-van den Berg
09:00Fiducia F2Manon Leewis
10:00Fiducia D3Niels Kromwijk
10:00Fiducia E3Evy Lubach
11:00Fiducia D1Sabina van Overbeek
12:00Fiducia B2
13:00Fiducia C2Willem Huibers
14:00Fiducia B4Wil Houtzager
15:00Fiducia 5Fiducia 6
16:10Fiducia 4
17:20Fiducia 3
zaterdag 19 januari 2019
09:00Fiducia F1Jelle Mulder
10:00Fiducia E1Marc Post
10:00Fiducia E2Esther Staats
11:00Fiducia D2Marijn Stob
12:00Fiducia B3Feike Mijwaart
13:10Fiducia B1
14:30Fiducia C1
15:30Fiducia 2
16:45Fiducia 1
zaterdag 26 januari 2019
09:00Fiducia E3Robert Kragten
10:00Fiducia D3Fiducia Midweek
10:00Fiducia E4Koen Koppen
10:00Fiducia F2Sandra van den Bosch
11:00Fiducia B2
12:00Fiducia B4Wil Houtzager
13:00Fiducia D1Anouk van der Poel
14:00Fiducia C2Froukje Seldenrijk
15:00Fiducia 5Fiducia 6
16:10Fiducia 4
woensdag 30 januari 2019
20:30Fiducia MW1Fiducia 3
zaterdag 02 februari 2019
09:00Fiducia F1Fiducia A1
10:00Fiducia E1Marc Post
10:00Fiducia E2Fiducia A1
11:00Fiducia C3Sandra Hartsink
12:00Fiducia C2Evertjan de Rooij
13:00Fiducia B3Ysbrand Mc Nelly
14:00Fiducia B2
15:00Fiducia 6Marek Snopko
16:10Fiducia 3
17:30Fiducia B1
zaterdag 09 februari 2019
09:00Fiducia D3Anoeska den Broeder
10:00Fiducia E3Myrthe van der Schrier
10:00Fiducia E4Ryanne van Valkenburg
11:00Fiducia D1Sven Teune
12:00Fiducia C1
13:00Fiducia B4Jolijn Friele
14:00Fiducia 4
15:10Fiducia 2
16:25Fiducia 1
17:35Fiducia A1
woensdag 13 februari 2019
20:00Fiducia MW1Evert-Jan Schinkel
zaterdag 16 februari 2019
09:00Fiducia F2Koen Koppen
10:00Fiducia E2Marleen Vos
10:00Fiducia E4Marleen van Laar
11:00Fiducia D2Merel van Schaik
12:00Fiducia C3Annelies Stob
13:00Fiducia C1
14:10Fiducia B1
15:30Fiducia A1
16:40Fiducia 4
17:50Fiducia 2
19:05Fiducia 1
zaterdag 02 maart 2019
09:00Fiducia E2Sanne Ietswaard
10:00Fiducia E1Fiducia 6
10:00Fiducia F2Fiducia Midweek
11:00Fiducia D2Evertjan de Rooij
12:00Fiducia B4Joost Dubbelman
13:10Fiducia B1
zaterdag 09 maart 2019
09:00Fiducia D3Fiducia A1
10:00Fiducia E1Fiducia 5
10:00Fiducia E3Marloes Adamse
11:00Fiducia D1Fiducia 6
12:00Fiducia B3Rebecca Staats
13:00Fiducia 3
14:10Fiducia 6Fiducia Midweek
15:20Fiducia 5Willem Huibers
woensdag 13 maart 2019
20:00Fiducia MW1Remko van den Berg
zaterdag 16 maart 2019
10:00Fiducia E1Niek Oostrom
10:00Fiducia F1Koen Koppen
11:00Fiducia D2Merel van Schaik
12:00Fiducia C3Hanneke Gerritsen-Drost
13:00Fiducia C1
14:00Fiducia B3Fiducia Midweek
15:00Fiducia B1
16:20Fiducia A1
17:30Fiducia 2
18:40Fiducia 1
19:50Fiducia 6Chris van Leeuwen
zaterdag 23 maart 2019
09:00Fiducia E4Fiducia Midweek
09:00Fiducia F2Fiducia Midweek
10:00Fiducia D3Lars Albronda
10:00Fiducia E3Marc van Zwol
11:00Fiducia D1Nienke Ridder
12:00Fiducia C2Fiducia 5
13:00Fiducia B4Fiducia 6
14:00Fiducia B2
15:00Fiducia 3
16:10Fiducia 4
17:20Fiducia 5Fiducia 4
woensdag 27 maart 2019
20:00Fiducia MW1Gerrit van der Stok
zaterdag 30 maart 2019
10:00Fiducia E1Erik de Vrankrijker
10:00Fiducia E2Fiducia 6
10:00Fiducia F1Fiducia 3
11:00Fiducia D2Anoeska den Broeder
12:00Fiducia C3Fiducia 5
13:00Fiducia C1
14:00Fiducia B3Fiducia 5
15:00Fiducia A1
16:10Fiducia 2
17:25Fiducia 1